Facebook заблокував сторінку «Укртрансгазу»

У «Нафтогазі» припустили, що сторінку забанили через скарги на пост про допомогу військовим.
 

Національна компанія «Нафтогаз України» повідомила, що соцмережа Facebook заблокувала сторінку «Укртрансгазу».

«Компанія, що керує найбільшими підземними газовими сховищами у Європі, втратила свій голос у соціальній мережі. Проти наших представництв в інтернеті давно працює згуртована і агресивна армія ботів переважно російського походження. Вони активно смітять в однотипних коментах і синхронно скаржаться Facebook на "неприпустимий контент" або на те, що "сторінка видає себе за іншу компанію"», — йдеться в повідомленні.

У «Нафтогазі» припустили, що фейсбук-сторінку «Укртрансгазу» забанили через скарги на пост про допомогу військовим. Компанія вже оскаржила рішення Facebook та сподівається, що соцмережа верифікує сторінки всіх її дочірніх підприємств.

«Вже тричі за останній рік блокували сторінку "Укртранснафти" ("Нафтогаз Нафта"). А Ольга та Анатолій Шарій нещодавно ініціювали інформаційну атаку на керівницю пресслужби "Нафтогазу" Олену Коноплю за відмову надати усний коментар і прохання написати офіційне звернення. Протягом кількох днів Олена отримувала сотні дзвінків та повідомлень з образами та погрозами, через що звернулася до поліції», — розповіли в компанії.

 

Источник: 
PRпортал