Експерт покинув прямий ефір через Азарова: покличете мене, коли клоунада закінчиться.

Політичний експерт Валерій Димов покинув прямий ефір за участю експрем'єра Миколи Азарова після суперечки про Революцію Гідності. Як інформує PRпортал, інцидент стався під час однієї з програм телеканалу "НАШ"

Кадр відео

Азаров, який спілкувався зі студією за допомогою відеоконференції, накинувся з критикою на "помаранчевих і майданщиків", які, на його думку, "не здатні керувати країною". Регіонал натякнув, що коли вони були при владі, економічний стан країни нібито був кращим.

Він згадав про скандал із будівництвом музею Революції Гідності в Києві та пандемію. На думку Азарова, "проблеми для всієї країни можна вирішити протягом декількох тижнів".

Його перебив народний депутат від франції "Слуга народу" Євген Шевченко, а також Валерій Димов. Почалася суперечка.

Інформація про народного депутата на сайті Ради

 

"Сидить чоловік на Рубльовському шосе, де найдорожчі будинки, і вчить нас життя!.. Не вам нас оцінювати!" – обурився Димов. Він почав кричати, і ведучі разом із Шевченком попросили його заспокоїтися.

Валерій Димов

Далі слово взяв Шевченко. "Я вважаю, що Майдан, із погляду людей, які його підтримали, це була помилка", – заявив народний депутат, підкресливши, що і сам брав участь у Революції.

Євген Шевченко

Після цієї заяви Димов встав зі свого місця і попрямував до виходу. "Покличе мене, коли клоунада закінчиться", – сказав експерт, залишаючи студію.

Експерт покинув зйомки

Після того як завершився відеозв'язок з Миколою Азаровим Валерій Димов повернувся у студію

Источник: 
PRпортал