Друзі підробили рекламу McDonalds і розбагатіли

Два філіппінці, які проживають в Америці, Джев Маравілла і Крістіан Толедо повісили в McDonalds власний варіант реклами ресторану. Через кілька місяців хлопці потрапили на телебачення і стали багатіями.

 
Молоді люди звернули увагу на те, що американських McDonalds практично немає реклами з людьми азіатської зовнішності. Друзі вирішили виправити ситуацію, повісивши в якості реклами власні фото.
 
Маравілла і Толедо роздрукували великий банер, на якому вони сфотографовані з картоплею фрі в руках. Потім хлопці купили форму співробітників McDonalds і непоміченими повісили саморобну рекламу в одному з ресторанів.
 
Як виявилося, величезне фото, що з'явилося нізвідки, адміністрація ресторану не помічала майже два місяці. Про це Маравілла повідомив у своєму Twitter. Пост набрав 250 тисяч переглядів і понад мільйон лайків.
 
Це стало причиною того, що на витівку хлопців звернули увагу в популярному Шоу Еллен Дедженерес. Молодих людей запросили в ефір, де ведуча подякувала їм за Пранк. Також молоді люди дізналися, що стали багатіями.

 

Ведуча шоу Еллен Дедженерес в ефірі розповіла, що адміністрація McDonalds офіційно використовувала постер Маравілла і Толедо для рекламної кампанії і виплатить друзям близько 50 тисяч доларів.

Источник: 
PRпортал