Дружину Зеленського внесли в базу "Миротворця" за старий перепост

Сайт "Миротворець" вніс дружину кандидата в президенти Володимира Зеленського у свою базу через те, що 2014 року вона перепостила на сторінці в Facebook публікацію російських ЗМІ, які просили за винагороду надсилати інформацію про переміщення українських військ, пише Українська правда

"Інформатор бойовиків НВФ. Після того, як інформація про пособництво поширилася 20.04.2019, сторінку видалила", - йдеться на сайті "Миротворця".

 
 
СКРІНШОТ ІЗ САЙТУ "МИРОТВОРЕЦЬ"

Перед цим користувачі Facebook обурювалися з приводу перепосту Зеленською в 2014 році публікації російського пропагандистського ресурсу LifeNews.

"Надсилайте відео переміщення українських військ. Гонорар 15 000 рублів", - йшлося в пості, до якого дружина нинішнього кандидата в президенти не додавала власного коментаря.

Водночас після того, як у мережі почало поширюватися обурення перепостом, пост Зеленської за 2014 рік був видалений з її сторінки, однак лишився в архіві.

Сама Олена Зеленська у переписці з кореспондентом "Української правди" фактично відмовилася коментувати свій давній пост, попросивши "не сприяти розгону цієї "новини".

Наразі УП очікує на офіційний коментар штабу Зеленського з цього приводу.

При цьому слід зазначити, що з інших постів того часу на сторінці Зеленської не можна зробити висновок, що вона займала проросійську позицію. На її сторінці того часу є кілька публікацій, які викривають російську пропаганду.

Водночас під оригінальним постом LifeNews багато проукраїнських та іронічних коментарів, його перепостили 1,8 тисяч разів, в тому числі ряд проукраїнських користувачів з метою викрити методи російських ЗМІ.

Источник: 
PRпортал

Comments (3)

 • Гость

  1 год 1 месяц назад
  Бу-га-га ! А ещё она пила кровь невинных младенцев ! У порохоботов срывает крышу и взрываются пуканы ! Не ссыте, пацаны. Всем вам пришлют повестки и отправят на украинско-лугандонскую границу родину защищать. Вот там вы и проявите свой патриотизм. Не хуль у компов дрочить ! Все на фронт, дрочилы прыщавые ! Бу-га-га !
 • Гость

  1 год 1 месяц назад
  Ничего, скоро прилетит слуга народа на зелёном вертолёте, из самого Израиля. И будет всем так хорошо, что аж прекрасно, что аж взвоют все от радости...
 • Гость

  1 год 1 месяц назад
  И как отразится прилёт Коломойского на нашей жизни ? Чем это нам грозит ?

Leave a comment