Дружина Саакашвілі програла вибори в Грузії

Дружина екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі Сандра Руловс програла на виборах мера міста Зугдіді, свідчать попередні підсумки проміжних виборів, які містить цей сайт ЦВК країни.

 
Руловс набирає 42,75% голосів, тоді як її конкурент від правлячої партії Грузинська мрія - Демократична Грузія Георгій Шенгелія - ​​54,45%.
 
Колишня перша леді Грузії вважає, що влада сфальсифікувала підсумки виборів. Вона вже оголосила, що має намір продовжувати боротьбу. Руловс підтримав чоловік.
 
"Ми не плануємо зупинятися. Боротьба до перемоги! Я не зупинюся ні на одну секунду", - заявив Саакашвілі.
 
Раніше Руловс брала участь у парламентських виборах. У 2016 році вона була кандидатом від Зугдідського одномандатного округу, в першому турі не перемогла, а в другому брати участь відмовилася.
 
19 травня в ряді грузинських міст, включаючи Зугдіді, пройшли позачергові вибори мерів. Також у країні відбулися проміжні парламентські вибори в одномандатному окрузі Тбілісі Мтацминда.
 
Раніше в грузинському місті Зугдіді стався напад на дружину колишнього президента Грузії, колишнього губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі Сандру Руловс
Источник: 
PRпортал