Ділове видання THE PAGE оголошує про запуск

Журналістський колектив THE PAGE оголошує про офіційний початок своєї роботи.

Матеріали будуть доступні з понеділка, 27 травня, за посиланням. «Ми повідомлятимемо ділову та економічну інформацію читачам, які звикли жити у світі швидкого інтернету та соціальних мереж. Ви також знайдете матеріали, необхідні для успішного та щасливого життя людей, що хочуть розуміти, як економіка впливає на кожного з нас», – прокоментував головний редактор THE PAGE Андрій Юхименко. Ресурс створений журналістами з багаторічним досвідом. Вони працювали у провідних виданнях в Україні та за кордоном.

Головний редактор THE PAGE Андрій Юхименко до 2014 року був першим заступником і керівником «Ділового блоку» газети «КоммерсантЪ» (Україна). Заступник головного редактора Олег Гавриш працював спеціальним кореспондентом цієї газети, а до цього у газеті «Ведомости».

Також репортажі та статті на соціально важливі і злободенні теми для THE PAGE писатиме Маша Цуканова. Раніше вона була головним редактором українських Vogue та «КоммерсантЪ» Weekend. Редактором розділу Style працюватиме Яна Панюшкіна, автор численних публікацій у виданнях: «КоммерсантЪ», Vogue, Forbes та інших. Після закриття української газети «КоммерсантЪ», журналісти якої не погодилися з вимогою московського керівництва відмовитися від принципів чесної журналістики, вони започаткували декілька ділових проектів. Серед них – економічний телевізійний тижневик «Перша шпальта» та програма про аграрний бізнес «Перший на селі» на каналі UA: Перший; сайт «НВ Бізнес» та ділова радіопрограма «Гроші вперед» на Радіо НВ. Власниками видання є журналісти THE PAGE.

Источник: 
PRпортал
Tags: