Денісова вимагає від Кулеби вибачень за порівняння геїв із ґвалтівниками

Офіс Уповноваженого Верховної Ради з прав людини вимагає публічних вибачень за поширення мови ворожнечі стосовно ЛГБТІ-спільноти від Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби

Про це повідомляє пресслужба Офісу омбудсмена у Facebook.

"Уповноваженим внесено подання до Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби з вимогою принести публічні вибачення щодо поширення ним мови ворожнечі стосовно представників ЛГБТІ-спільноти та надалі неухильно дотримуватися вимог антидискримінаційного законодавства", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, представники Офісу омбудсмена виявили інформацію, яка свідчить про порушення прав і свобод представників ЛГБТІ-спільноти.

"Уповноваженим президента України з прав дитини Миколою Кулебою на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook оприлюднено допис, в якому він фактично порівнює ЛГБТІ-родини з гвалтівниками та називає їх однією із загроз сурогатного материнства", - наголосили в Офісі омбудсмена.

На переконання Денісової, висловлювання Кулеби є проявом мови ворожнечі, "адже сприяє посиленню упередженого ставлення до цієї категорії громадян та порушує їхнє право на повагу до честі й гідності".

Источник: 
PRпортал