ЦВК відмовилася реєструвати двох кандидатів у президенти

Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатами на посаду президента України на виборах 31 грудня 2019 року громадянам Сергію Фаренюку та Віталію Велідченку.  Відповідне рішення ЦВК ухвалила 11 січня, передає "Укрінформ".

ЦВК відмовила Велідченку через невідповідність поданих до Комісії документів вимогам закону України "Про вибори Президента України" - Велідченко не подав до ЦВК заповненої анкети, передвиборчої програми та автобіографії в електронному вигляді, декларації, також не вніс заставу в розмірі 2,5 млн грн.

Фаренюку ЦВК відмовила в реєстрації через те, що подані ним документи містили неточності та помилки. Крім того, Фаренюк вніс заставу в розмірі 3 грн замість необхідних 2,5 млн грн.

Нагадаємо, ЦВК зареєструвала кандидатами у президенти мера Львова і лідера партії "Самопоміч" Андрія Садового, лідера партії "Суспільно-політичний рух "Справедливість" Валентина Наливайченка, лідера Соціал-демократичної партії Сергія Капліна, самовисуванця Віталія Скоцика та екс-міністра екології юриста Ігоря Шевченка.

Источник: 
PRпортал