Читачі розкритикували обкладинку Vogue за фото з акторкою Ребел Вілсон

На обкладинці австралійської версії журналу Vogue вийшло фото акторки Ребел Вілсон, яка стоїть у довгій чорній сукні та плащі.

Фото не сподобалося фанатам акторки, оскільки вони розцінили таке вбрання Вілсон як спробу редакторів Vogue приховати її плюс-сайз фігуру. Також читачі запідозрили журнал у обробці знімків у фотошопі, аби зробити фігуру Ребел Вілсон більш стрункою.

Сама акторка стала на захист журналу, пояснивши, що знімки не обробляли в графічних редакторах. Ребел Вілсон написала, що перед зйомкою для Vogue вона місяцями дотримувалася здорового харчування та регулярно займалася спортом, тому її тіло виглядає інакше. Водночас вона зізналася, що одразу після зйомки пішла їсти брауні. Вілсон також виклала в своєму Twitter кілька оригінальних фото зі зйомки, аби довести, що вони не були дуже сильно відретушовані.

В минулому році Ребел Вілсон виграла судову справу проти медіахолдингу Bauer Media. Акторка подала до суду на холдинг через низку публікацій, які вийшли в журналах, що йому належать, та негативно вплинули на її кар’єру. Зараз Вілсон задіяна у зйомках  п'яти фільмів.

 

Источник: 
PRпортал