«Це остання крапля», – Роман Соха оголосив про вихід зі «Слуги народу»

Нардеп-мажоритарник 75 округу (Запорізька область) Роман Соха оголосив про вихід із фракції "Слуга народу".

Зробив Соха це під час пленарного засідання Верховної Ради України.

Нардеп передав спікеру Руслану Стефанчуку відповідну заяву на вихід з фракції.

Нардеп виступив із трибуни Ради та розповів, що з першого дня підтримував президента України Володимира Зеленського, однак розчарувався у його кадровій політиці.

“Пане президенте, ви обіцяли, що в наших рядах будуть нові обличчя — люди які ніколи не були в політиці, які не є дотичними до “схем” і не грабували країну”, – звернувся нардеп до президента України Володимира Зеленського.

“Сьогодні бачу призначення пана Шурми заступником глави Офісу президента. Це колишній функціонер проросійського Опозиційного блоку. Він намагався зірвати справедливі вибори в Запоріжжі, використовуючи брудні технології. Шурма — це частина старої корумпованої системи, і він бився за її збереження шляхом порушення закону”, – додав Соха. Він додав, що саме це призначення Шурми й було останньою краплею для нардепа.

Нардеп заявив, що йому дуже соромно за те призначення, а також за призначення міліціянта Януковича Олега Татарова та лобіста харківських угод Руслана Демченка. “Цих людей не має бути на державних посадах”, – додав нардеп.

 

Источник: 
PRпортал