"Це не регулярне щотижневе інтерв'ю". Гончарук відмовився коментувати зустріч з Коломойським

Глава Кабміну Олексій Гончарук відмовився коментувати зустріч з бізнесменом Ігорем Коломойський, яка відбулася в Офісі президента.

Про те, як минула зустріч з Коломойським і про місію МВФ, очільника Кабміну запитали журналісти під час брифінгу після засідання уряду, пише сайт ТСН

Гончарук закликав запитувати про підсумки роботи Кабінету Міністрів. "Колеги, я б хотів підкреслити формат таких зустрічей: закликаю вас обговорювати ті теми, які ми піднімаємо за підсумками засідання. Це не регулярне щотижневе інтерв'ю. Я прокоментую ті факти, які буду вважати за необхідне коментувати в інтерв'ю, в окремих виступах", - сказав він.

Гончарук також повідомив, що говорити про результати місії ММФ рано, оскільки вона лише почалася. Переговори ж триватимуть до 24 вересня.Президент України

Як повідомлялося, 10 вересня Володимир Зеленський провів зустріч із бізнесменом ексголовою Дніпропетровської облдержадміністрації Ігорем Коломойським. На зустрічі також були прем'єр-міністр Олексій Гончарук, керівник Офісу президента Андрій Богдан, перший помічник президента Сергій Шефір, міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель. 

Источник: 
PRпортал