Британське видавництво опублікує щоденник 12-річної Єви, яка втекла від війни в Харкові до Дубліна

Британське видавництво Bloomsbury, яке колись першим опублікувало книги про Гаррі Поттераповідомило, що опублікує щоденник 12-річної української дівчинки Єви Скалецької, в якому вона розповідає про подорож із бабусею з Харкова до Дубліна після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. На це звернуло увагу Суспільне.

«Це захоплюючий і зворушливий щоденник маленької української біженки. Він розповідає про дванадцять днів в Україні, які назавжди змінили життя 12-річної Єви. Вона прокинулась вранціі від жахливих звуків обстрілу. Росія вторглася в Україну, і її улюблений харківський дім більше не був безпечним притулком, яким мав бути. Саме тоді, коли вона та її бабуся були змушені шукати притулок у сирому тісному підвалі, Єва вирішила записати свою історію. І це історія, яку світ має почути», — зазначено в описі книги «Ви не знаєте, що таке війна: Щоденник дівчинки з України», яка має вийти у жовтні 2022 року.

Також щоденник Єви опублікують у США, цим займається видавництво Union Square. Частину коштів від продажу книги видавництва передадуть організаціям, які допомагають українським біженцям.

«Єва полонила серця нації, коли її показали на Channel 4 News з бабусею, коли вони втекли з України до Дубліна. "Ви не знаєте, що таке війна" — це потужний опис того, що таке конфлікт очима дитини, і необхідне читання як для дорослих, так і для дітей старшого віку», — додали у Bloomsbury.

Источник: 
PRпортал