Британець за добу випив у 51 пабі, щоб потрапити до Книги рекордів Гіннеса

Чоловік із британського міста Сент-Неотс за добу випив у 51 пабі, щоб потрапити до Книги рекордів Гіннеса. Такою ініціативою він вирішив підтримати сферу у непрості часи пандемії. Про це пише BBC.

Щоб претендувати на потрапляння до Книги рекордів Гіннеса, чоловіку на ім'я Мет Елліс довелося випивати щонайменше 125 мілілітрів будь-якого напою у щонайменше 50 пабах. Це потрібно було робити під спостереженням свідків та отримувати підтвердження від персоналу закладу.

«Паби за останні 18 місяців пережили дуже важкі часи. Я великий шанувальник пабів і їхнього внеску в наше суспільство і дух товариства, яким ви можете насолоджуватися в них», — пояснив Елліс. 

За його словами, перші 10 пабів вдалося відвідати всього за годину. Проте далі це було робити все важче.

Чоловік зізнався, що це було найважче, що він коли-небудь робив у своєму житті. Крім того, Елліс не є прихильником алкоголю: він звик пити здебільшого апельсиновий сік або дієтичну колу.

Зрештою у Книзі рекордів Гіннеса підтвердили, що отримали документи від Елліса та зафіксували його спробу.

Наразі там немає зафіксованого рекорду відвідувань пабів однією людиною. Проте там є командний рекорд: у 2011 році 13 людей за добу випили у 250 пабах Нью-Йорка.

Источник: 
PRпортал