Бразилія оштрафувала Meta на 2 мільйони доларів за глобальний збій у Facebook, Instagram та WhatsApp

Бразилія оштрафувала підрозділ компанії Meta (Facebook Serviços Online do Brasil) на 1,9 мільйона доларів (11,3 мільйона бразильських реалів) за глобальний збій у роботі соцмереж Facebook, Instagram і WhatsApp.

Про це повідомило Управління захисту прав споживачів Сан-Паулу (Procon-SP).

У Procon-SP сказали, що штрафують компанію за «погане надання послуг». За даними регулятора, унаслідок збою в роботі соцмереж, який тривав майже шість годин, постраждала 91 тисяча бразильських користувачів Facebook, понад 90 тисяч користувачів Instagram і понад 156 тисяч користувачів WhatsАpp.

Управління захисту прав споживачів Сан-Паулу також розповіло, що виявило «несправедливі положення» у користувацьких угодах, а саме: право Meta в односторонньому порядку змінювати імʼя користувача, змінювати сервіс, видаляти чи блокувати контент.

У Мета не погодилися з рішенням бразильського регулятора. «Ми не згодні з рішенням Procon-SP оштрафувати Facebook Brasil, — сказав представник Facebook у Бразилії CNN Brasil.  Ми представимо свій захист, і ми віримо, що наші роз’яснення будуть прийняті Procon-SР».

Источник: 
PRпортал