Блогером, який кричав Зеленському “Ганьба малоросам!”, зацікавилась поліція

До знайомих блогера та громадського активіста Ярослава Бондаренка почали “навідуватися” правоохоронці. Напередодні, 21 листопада, блогер оприлюднив відео, на якому у бік президента Володимира Зеленського лунають вигуки “Гальба малоросам і державним зрадникам”. 

Блогером, який кричав Зеленському “Ганьба малоросам!”, зацікавилась поліція
 

Про це повідомив сам Ярослав Бондаренко на своїй сторінці у Facebook і в коментарях ЗМІ.

Як писав “Великий Київ”, 21 листопада президент Володимир Зеленський і голова його офісу Андрій Єрмак взяли участь у заходах із вшанування пам’яті загиблих під час Майдану. Коли глава держави у супроводі охорони повертався до автомобіля, родичі Небесної Сотні та активісти, які зібралися біля меморіалу в центрі Києва, почали кричати “Ганьба!”, “Зрадник” і “Малорос”.

Вже другу добу зі мною ніхто не зв’язується, всі контактні дані в поліції є. Щодо розслідувань і так в мене більше тисячі заяв. По суті, штурмують маму Юлії Цепун (вдова Героя Небесної Сотні, волонтер, громадська активістка.прим. “ВК”). До неї ломляться в квартиру. Вчора вночі ломилися і туди, і туди, і сьогодні зранку“, – написав Бондаренко.

Він пов’язує ситуацію з вигуками у бік президента Зеленському: “Мені часто дзвонять, погрожують чи просять, а потім погрожують, видалити якісь розслідування. Вчора був такий самий дзвінок, десь о 21:30-22:00, коли я їхав в дорозі з Банкової додому. Був дзвінок і російською мовою мені запропонували видалити канал на Youtube протягом трьох годин. Сказали, якщо цього не буде, то будуть наслідки“, – продовжив Бондаренко.

Источник: 
PRпортал