Байден пообіцяв зробити Україну пріоритетом міжнародної політики у разі перемоги на виборах президента США

Колишній віце-президент США, демократ Джозеф Байден у разі своєї перемоги на президентських виборах у США готовий зробити Україну пріоритетом міжнародної політики. 

Про це він заявив у коментарі Раді з міжнародних відносин США.

"Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики. У військовій сфері я надав би безпекову допомогу від США, включаючи зброю, щоб посилити здатність України захищатись. Я також би розширив успішне навчання збройних сил України, розпочате адміністрацією Обами-Байдена", - наголосив він.

За словами Байдена, в економічній сфері він працював би над збільшенням західних прямих інвестицій і підтримував би енергетичну незалежність України від Росії.

"Особливо, якщо "Північний потік 2" буде побудовано цього року, що значно зашкодить доступу України до російського газу", - додав політик.

Водночас Байден запевнив, що забезпечив би надання допомоги США Україні лише за умови антикорупційних реформ, "включаючи призначення справді незалежних антикорупційних прокурорів та судів".

"Я підтримав би набагато потужнішу роль США поряд із Францією та Німеччиною в переговорах з Росією. Щоб дипломатія працювала, нам потрібний більший важіль стосовно Москви, і це означає більш тісну співпрацю з європейськими партнерами та союзниками, щоб Росія сплачувала більшу ціну за війну, що триває в Україні. Наша стратегічна мета – підтримати еволюцію демократичної, єдиної, суверенної України і змусити Кремль платити ціну за постійні атаки на міжнародний порядок", - резюмував колишній віцепрезидент США. 

Источник: 
PRпортал