"Атакували інтернет-тролі". Кличко поскаржився, що його заблокували в Instagram

Мер Києва та голова КМДА Віталій Кличко у фейсбуці повідомив про те, що його сторінка в соціальній мережі Instagram була заблокована.

Стикнувся із баном очільник столиці сьогодні, 22 серпня, вранці.

"Причиною стала масована атака так званих інтернет-"тролів". Вважаю це недолугою спробою закрити один з популярних каналів, через який я щоденно спілкуюся з киянам, з українцями, показую, що зроблено в Києві, і що ми плануємо зробити. Та, видно, не всім це подобається!", - написав Кличко у фейсбуці. 

На думку мера, вказані дії можуть бути пов’язані із політикою.

"Коли у мало здатних "політиків" немає аргументів і успішно втілених справ, - вони вдаються до "підгаджування". Що ж, будемо наводити чистоту!", - додав він, пообіцявши відновити сторінку найближчим часом. Кого саме очільник столиці вважає "мало здатним політиком" - він не уточнив. 

Нагадаємо, під час пресконференції 30 липня керівник ОП Андрій Богдан заявив про те, що йому пропонували 20 млн доларів за те, щоб "не рухати" Кличка з посади голови КМДА.  До цього Богдан звернувся до уряду з проханням подати необхідні документи для звільнення Віталія Кличка з посади керівника Київської міської державної адміністрації. 

Источник: 
PRпортал