«Армія, мова, віра»: син Порошенка російською зробив гучну заяву про українську мову

Незважаючи на те, що п’ятий президент України Петро Порошенко, який у якості свого передвиборчого гасла використовував лозунг «Армія, мова, віра» і, таким чином, палко виступаючи за розвиток та широке використання державної мови, його молодший син Михайло вчора під стінами ДБР зізнався журналістам, що дома спілкується лише мовою країни-агресора, - передає PRпортал. «Звісно, в ідеалі було б розмовляти українською, але я говорю російською», - сказав він.

Відповідаючи на питання журналіста, чи немає репресій будинку з цього приводу, Михайло відповів: «Ну, репресій немає, але мені батько ставив декілька раз питання, просив, щоб я все-таки намагався розмовляти українською», - каже хлопець. Окрім цього, син екс-президента підкреслив, що йому українська «близька до серця, але на жаль багато людей в його оточенні розмовляють російською».

Зазначимо, що вчора у Державному бюро розслідувань відбувся допит екс-президента Петра Порошенка в рамках кримінального провадження відносно можливого ухилення від сплати податків при купівлі-продажу телеканалу «Прямий». Аби підтримати Порошенка, до стін закладу прийшли його діти і прихильники.

Источник: 
PRпортал