"Антивакцинатори" закидали Трюдо камінням

У Канаді прем'єр-міністра Джастіна Трюдо в понеділок, 6 вересня, закидали камінням після мітингу, на якому він назвав супротивників вакцинації "маргіналами". Гравій влучив в обличчя політика, однак він не отримав серйозних травм, повідомляє CTV News.

 
Під час свого візиту на металургійний завод у місті Велланд канадської провінції Онтаріо Трюдо висловився про "ворогів вакцинації". Також він пообіцяв, що робітники і представники бізнесу отримають підтримку на час пандемії, якщо його уряд виберуть на голосуванні 20 вересня.
 
Однак канадці, які прийшли послухати промову Трюдо, обурилися його словами. Прем'єр назвав людей, які виступають проти вакцини від коронавірусу, "маргінальними елементами", які не вірять у науку.
 
Крім цього, Трюдо заявив, що не дозволить учасникам протесту, які виступають проти обов'язкової вакцинації працівників, диктувати всій Канаді свої умови.
 
Після промови політик йшов до автобусу, а люди почали кидати в нього каміння. Трюдо майже встиг сховатися від агресії, однак деякі протестувальники таки влучили в прем'єра гравієм.
 
Сам політик згодом повідомив, що каміння дійсно влучило йому в голову й обличчя, однак він не сильно постраждав. За словами Трюдо, він не стане відступати і звертати увагу на агресію, а буде і надалі боротися за захист канадців від вірусу.
 
 
Источник: 
PRпортал