Актор Елайджа Вуд записав відео на підтримку кандидата в президенти Білорусі

Актор Елайджа Вуд, який зіграв роль хоббіта Фродо в трилогії "Володар перснів", записав відеозвернення, в якому підтримав кандидата в президенти Білорусі Віктора Бабарика та його сина Едуарда, які зараз знаходяться в СІЗО.

Короткий ролик, записаний Вудом, опублікувала в Інстаграм Олександра Звєрєва - дівчина Едуарда Бабарика. Актор розповів, що записати звернення його попросила сім'я Бабарика. Почитавши про ситуацію, в якій опинилися батько та син, він тут же погодився і сподівається, що скоро їх звільнять з-під варти. На відео Вуд також згадав фразу з "Володаря перснів".

"Є прекрасна цитата Семуайза Гемджі з "Володаря перснів": "На світі є добро, містер Фродо, і за нього варто боротися". Це правда, і така ситуація спостерігається зараз у всьому світі. Сподіваюся, коли ви отримаєте це повідомлення, ви будете здорові та щасливі, - зазначив Вуд. - Бережіть себе!"

У травні 2020 року Віктор Бабарика став кандидатом на пост президента Білорусі. До цього чоловік 20 років займав пост голови правління Белгазпромбанку. Ставши одним з найпопулярніших суперників Олександра Лукашенка на майбутніх виборах (9 серпня 2020), Бабарика був затриманий у справі про несплату податків та відмивання грошей у Белгазпромбанку. Разом з ним був затриманий і його син Едуард.

Источник: 
PRпортал