Активісти пікетують засідання Нацради, заявляючи про тиск на канал «Прямий»

Сьогодні, 14 січня, під будівлею Нацради з питань телебачення і радіомовлення пройшла акція протесту, учасники якої звинувачують владу у тиску на телеканал "Прямий".

Про це повідомляє кореспондент #Букв.

“Це є не що інше, як напад на свободу слова… Телеканал “Прямий” висвітлює іншу точку зору, тобто розповідає про реальний стан в економіці, про реальну ситуацію на фронті, про провали діючої влади з вакцинацією, про злочини президента Зеленського, а це дратує Офіс президента Зеленського”, – зазначив учасник акції, громадський діяч, керівник благодійного фонду “Мир і КО” Мирослав Гай.

За його словами, щось суттєве пред’явити телеканалу не можуть, то почали виносити попередження за висловлювання ведучого Сергія Пояркова “про п’яту точку президента”, а ще “про літературне слово – срака, – яке дозволив собі вжити ведучий Матвій Ганапольський”.

“Зараз йде засідання Нацради, де її члени мають винести рішення про попередження для телеканалу “Прямий”. Декілька попереджень і тоді вже буде стояти питання про ліцензію телеканалу”, – зазначив Мирослав Гай.

Источник: 
PRпортал