Airbnb потрапив у скандал через те, що дозволив орендувати будинок для рабів

Airbnb вибачився за те, що розмістив на своєму сайті оголошення про оренду будівлі як місце для відпочинку, яка колись була будинком для рабів у 1830-х роках.

Власність, розташована в Грінвіллі, штат Міссісіпі, була вказана як «Котедж Panther Burn на плантації Бельмонт». У минулому в ньому проживало понад 80 рабів.

У самому лістингу зазначено, що це будинок для рабів. Проте всередині все було повністю модернізовано та переобладнано з усіма зручностями сучасного готелю типу «ліжко та сніданок», прибравши все історичне та культурне значення побудови, щоб зацікавити відпочиваючих.

Користувач TikTok, який розповів про такий вчинок Airbnb, був обурений тим, що рабство постійно ігнорується в країні, а тепер навіть рекламується як веселий відпочинок.

Ще більш жахаючим був рейтинг 4,97/5 та кількість похвал, отриманих від гостей, багато з яких описали це місце як прекрасне та із гарним заходом сонця.

В інтерв’ю The Washington Post власник Бред Хаузер сказав, що звинувачує попереднього власника в тому, що він сказав, що в цьому місці відпочинку колись жили раби, і воно також було кабінетом лікаря. Далі він дійшов висновку, що більше не має наміру здавати нерухомість в оренду.

Airbnb зробила кроки, щоб виправити ситуацію, видаливши лістинг зі своєї платформи і опублікувавши заяву через Insider, в якій вибачилася за заподіяне горе і за те, що не вжила заходів раніше.

Источник: 
PRпортал