94-річний телеведучий побив рекорд популярності в Instagram - йому поступилася навіть Дженніфер Еністон

Британський телеведучий Девід Аттенборо офіційно побив рекорд Дженніфер Еністон, швидше за всіх набравши мільйон підписників в Instagram. Щоб привернути величезну аудиторію, 94-річному натуралісту знадобилося всього 4 години.

Через 22 години після публікації перший пост Аттенборо був переглянутий понад 9 млн разів, а кількість його фоловерів перевищила 2,5 млн. Представники Книги рекордів Гіннесса підтвердили виданню Metro, що знаменитий творець документальних фільмів про природу дійсно побив рекорд Еністон: в жовтні 2019 року актриса приєдналася до соціальної мережі і набрала мільйон підписників за 5 годин і 16 хвилин. Серед інших рекордсменів у цій категорії - футболіст Девід Бекхем і спільний аккаунт принца Гаррі і Меган Маркл.

У першому відео для IGTV Девід Аттенборо поділився побоюваннями з приводу глобального потепління. "Як ми всі знаємо, світ в біді, - сказав він. - Континенти горять. Льодовики тануть. Коралові рифи вмирають. Список можна продовжувати і продовжувати. Я буду використовувати платформу, щоб пояснювати, в чому полягають проблеми і як ми можемо з ними впоратися".

Натураліст дебютував в Instagram напередодні виходу документального фільму Netflix "Життя на нашій планеті". У ньому Аттенборо розмірковує про погіршення стану навколишнього середовища та біорізноманіття планети, яке він спостерігав протягом своєї 70-річної кар'єри.

Источник: 
PRпортал