150 міст опиняться в сірій зоні після розведення військ

Під Офісом Президента 14 жовтня проходить акція з вимогою не допустити відведення українських військ із Золотого, Петрівського та інших прифронтових населених пунктів, які контролюють Збройні сили України. Повідомляє PRпортал з посиланням на Укрінформ.

«Під Офісом Президента сьогодні збираються люди для того, щоб спонукати Президента не робити хибних кроків з відведення українських військ з української землі. Не залишати українські населені пункти в «сірій зоні», де вони будуть наражатися на небезпеку», – розповів учасник акції Андрій Тетерук – колишній командир батальйону «Миротворець», учасник боїв під Іловайськом та ексдепутат Верховної Ради від «Народного фронту».

Участь в акції беруть кілька десятків людей – мешканці прифронтової зони, переселенці, ветерани.

Активісти розмістили під Офісом Президента плакат Руху опору капітуляції. Учасники акції тримають синьо-жовті прапори, кожному учасники акції наклеюють на руку жовтий скотч.

Учасники акції також спорудили під Офісом Президента символічну стіну з 134-х цеглин, у ній кожна цеглина символізує населений пункт уздовж лінії розмежування.

Активісти також мають намір долучитися до акції «Ні капітуляції!», яку заплановано провести 14 жовтня у Києві. 

Источник: 
PRпортал