Табалов навчить говорити українською

"Хочу зробити рекламу надзвичайно цікавій та корисній ініціативі. Із жовтня у Кіровограді при центрі «Перевесло» стартують БЕЗКОШТОВНІ курси української мови", - пише на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Табалов

"Це ініціатива народного депутата Олеся Донія, Всеукраїнського комітету захисту української мови", - підкреслює свою опозиційність депутат.

Андрій Табалова стверджує, що Кіровоград серед перших міст, де відкриються такі курси і додає, що бажаючих не бракує. "Це і держслужбовці, і люди пенсійного віку. Звісно, курс розрахований не на школярів. Головна його мета – позбавити людини страху, сором’язливості заговорити українською", - заявляє Андрій Табалов.

"Олесь Доній народився і ріс у середовищі, де звучала російська мова. Йому, як і мені, як і багатьом людям мого покоління, нелегко було знайти коло людей, які вільно спілкуються українською", - знову асоціює себе з опозицією позафракційни депутат.

За словами Андрія Табалова "зараз молодь краще знає англійську, а старшого покоління інша проблема – суржик".

"Словом, курси рідної мови на 22 році Незалежності – саме на часі", - підсумовує депутат.

За даними портала, Олесь Доній не в захваті від такого співробітництва. Він не проти фінансової підтримки Андрія Табалова, але не хоче аби депутат відкривав цей захід і пропонує долучитися на наступному етапі.

Источник: 
PRпортал