Тягнибок будує розкішний маєток у заповіднику

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок будує маєток у заповідній зоні під Києвом.

Про це йдеться у сюжеті програми "Гроші", журналістам якої вдалось вперше віднайти житло очільника українських націоналістів

. До маєтку можна доїхати через глухий і заповідний ліс новенькою асфальтованою дорогою. При в'їзді до ділянки встановлений шлагбаум, а навколо є таблички "Заповідник "Стугна".

Інформацію про те, що в цьому районі саме будується лідер "Свободи" підтвердили місцеві мешканці і навіть виконроб Тягнибока. При цьому, помічник народного депутата Юрій Сиротюк заявив у коментарі "Грошам", що розмови з Тягнибоком не буде.

 Слід зазначити, що у природоохоронному заповіднику будувати суворо заборонено, тому лісників на всяк випадок залякали. "Там були і УБОП, і УБЕП, і прокуратура.

Я своїх хлопців послав - так до них вийшли охоронці з битами і сказали, що якщо ще раз сюди сунуться - мізки будуть збирати по соснах", - повідомив лісник.
 

Також після офіційного запиту на будівництві Тягнибока навіть виконроб забув, на кого він працює.

На земляній ділянці є два будинки на березі водойми серед сосен, один з яких нібито належить братові політика Андрію Тягнибоку. Обидві ділянки мають спільну будку для охорони, дві хвіртки та ще й одного виконроба.

При цьому у декларації про доходи політика не має ані земельної ділянки, ані будинку. Перед виборами він залюбки хвалився журналістам "1+1" лише квартирою у Львові.

Однопартийцы Олега Тягнибока отрицают факт, что их лидер строит в заповеднике частный дом. "Это очередная волна информационной грязи, ежедневно выливается из страниц, радиоволн и телеэкранов олигархических СМИ. Сюжет - вне таких понятий как журналистские стандарты, европейские нормы, профессиональная этика, сбалансированность информации", - говорят в "Свободе".
 

Источник: 
PRпортал