Біля Цирку нагородять лауреатів української Шнобелівської премії

В четверг ,17 жовтня ,на сходах київського Цирку, об 11:00 відбудеться нагородження видатних діячів, які вляпалися в історію.

"Це можна назвати аналогом всесвітньовідомої Шнобелівської премії. Аби не зазіхати на авторські права студенти кількох провідних столичних вузів придумали власну премію «Золотий Буратіно»", - йдеться у інформаційному повідомленні.

"Оскільки українські науковці продовжують приємно дивувати світ, то ми зосередилися на особах, які неприємно здивували українців. Наприклад, відомий ректор та екс-депутат Петро Мельник. Зважаючи на великий резонанс, який кардинально вплинув на внутрішньо українські процеси, то ми також відзначили і деяких закордонних діячів. Зокрема, ненависника українських (і не лише українських) продуктів, стимулятора євроінтеграційних прагнень українців Геннадія Оніщенка", - повідомляють ініціатори заходу. 

"Запрошення номінантам уже розіслано. Статуетки вирізаються і покриваються дорогоцінним металом у суворій таємниці у засекречених приміщеннях. Їх доставка до місця нагородження відбуватиметься різними лініями метро особами, які зіллються з масою студентів-ботанів". Також в анонсі журналістів просять по телефону "говорити пошепки, бо телефон прослуховується"

Источник: 
PRпортал